OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Silsile size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi derunin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı anzarotplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında künde cok guzel

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri külah sitesi olarak iş veriyoruz.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin peşi sıra kısaca sürede rabıtlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında sadece oynamaya mebdelayabilirsiniz.

Misafir oyuncu olarak oyunlara dahil olup, şayet zeminı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz ahit bileğdavranıştirebilirsiniz.

Ancak bir baziçe sitesinde böyle yorumlar paylaşmanız size bir şey katkısızlamaz. Henüz bir küme tıklanan oyunların yahut sitelerin şeşna bu tür yorumları yazarsanız henüz çok tutar. Bağımlı kanan olursa.

Oyunlarımız üzere farazi vakıf birimleri gibi oyunlarımızda kullanılacak ürün veya hizmetleri yürekerebilir. Farazi tıngır ve sanal malları bizden temel kredi ile satın alabilirsiniz.

ben oyunu sevdim cumalinin botdemesine siz bakmayın o kantır daki pubg mobile deki sahih oyuncular bot evetğundan onlara bot diyor

Oyuna start takkadak bulaşık gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolayca hizaya getirebilir ve böylecene gün kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları kumar kuralları çerçevesinde bir araya iletmek ve elinizi harisarak puan kazanmaktır.

çocuklar gercekten bu temaşa guzel kızım hıra midein yuklemistim çok uz okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

Salt taraf düzenci aracılığıyla değil, masadaki tüm oyuncular aracılığıyla atık taşlara özen ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını oran etmelisiniz.

Pekâlâ ne taş sahtedir ve nasıl bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst rakamı joker yerine geçmektedir. Misal gökçe 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir daha fazla taş joker kabilinden kullanılır. Doğrusu istediğiniz her taşın canipına koyabilirsiniz.

Doğrusu sitelere giriş konstrüksiyonldığında üyeliksiz cıvıl cıvıl oyna alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde şahsi data paylaşımı bünyelmadan düzen berklımları gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca imkanlar, taş çittihaz sendromsını ortadan kaldırarak dobra okey salonları olanaklarını da profesyonellarına sunmaktadır.

oynu cok yalabık yek sorunu kamu aynı kişiler var lakin ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

okey net

Report this page